KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 12691164
nr 1269 1164
Philip von Schantz
(1928-1998), Sverige
Träsnitt, Signerad, daterad 59. Motivet: 29x35 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 19 augusti 2019
kl 19:13:11
1.200 kr
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
Philip von Schantz
Läs mer om Philip von Schantz